T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

12 Mart İstiklâl Marşının Kabulü dolayısı ile gerçekleştirilen programda emeği geçen Hasan Deniz, Kısmet Güven Deniz, Mustafa Tütüncü öğretmenlerimize ve millî duyguları ile programa renk katan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Mrt

Yasemin atakul öğretmenimizin koordinasyinunda Din kültürü zümremizin düzenlemiş olduğu Peygamberimizin hayatı bilgi yarışmasıda 9-B sınıfımız 1. olmuştur. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Şbt

Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi velilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte depremde zarar gören illerimize yardım malzemeleri toplayıp paketledik. Topladığımız ihtiyaç malzemelerini Üsküdar Afed Kordinasyon birimine teslim ettik. Göstermiş olduğunuz gayretten dolayı siz değerli velilerimize, öğretmenlerimize, okul çalışanlarımıza, çevredeki esnafa şükranlarımızı ifade ediyoruz.

Ock

Müzik öğretmenlerimizin öğrencilerimiz ile beraber hazırladıkları Türk Halk Müzüiği Konseri

Ock

Şehit Selçuk Paker Aziz Haıtrasını Minnetle Yad Ediyoruz.

Şehit Selçuk Paker'in Değerli anneleri, kardeşi ve dostları okulumuza teşrif ederek bizlerle hasbihal ettiler, Okulumuzun mezun öğrencisi olmasından gurur duyduğumuz Şehidimizin Selçuk Paker'i şehadetinin 7. Seneyi devreyisinde rahmetle ve minnetle andık.

Ock

Ock

Anadolu Gençlik Derneğinin liseler arasında düzenlediği "Efendimizin İzinde" konulu kitap okuma yarışmasında 9.sınıf öğrencilerimizden Emircan KAPUCU Ümraniye Birincisi olmuştur. Öğrencimizi, Öğretmenimiz Yasemin ATAKUL'u ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi zümresini tebrik ediyoruz

Ara

Ara

Ara

Ara

Aldığı ulusal ve uluslararası ödüllerle de adından söz ettiren okulumuzun mezunlarından Yapay Zeka Mühendisi Melik VATAN,  öğrencilerimize yapay zeka ve metaverse konulu bir konferans verdi.

Kas

Ekm

Eyl

15 Temmuz Millî Birlik Günü ve 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle okulumuzda şehitleri anma programı düzenlenmiştir. Programda Şehit Selçuk Paker'in annesi ile Şehit Fatih Mehmethan ve Şehit Emre Büyükyıldırım'ın değerli eşleri kısa bir söyleşi gerçekleştirdi. Şehitlerimizin yakınlarına teşekkür ederken

bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor; gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

May