T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi

Haberler

Kas

Kas

Kas

Ümraniye'de TÜBİTAK Bilim Söyleşileri'nin gerçekleştirileceği 8 okul arasında yer alan okulumuzda  Prof.Dr. Orhan İÇELLİ tarafından "Nükleer Enerjinin Geleceği " konulu söyleşi gerçekleştirilmiştir. Yoğun bir ilgi gören programın sonunda Ümraniye İlçe MEM Şube Müdürü Ali Şahin YILDIZ tarafından konuşmacı Prof.Dr. Orhan İÇELLİ ve Yürütücü Öğrt. Baran UĞURLU'ya teşekkür belgeleri takdim edilmiştir. 

 

Konuşmacı Prof.Dr. Orhan İÇELLİ'ye, Yürütücü Öğretmen Baran UĞURLU'ya, program akışını hazırlayıp sunan Namık İNAN'a ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Kas

Kas

Kas

Ekm

Ekm

Cevre klubü olarak sosyal sorumluluk projesi olarak papatya huzurevine ziyaret duzenledik

Tem

Haz

Sabancı Vakfı, Kalkınma Atölyesi ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülmekte olan Okul İklimi Projesi kapsamında 76 pilot okul yer almıştı. 76 Okul içerisinde bizim okulumuzda vardı. 

Ve dönem başından itibaren çeşitli toplantı ve çalışmalarla disiplinli bir şekilde projemizi yürüttük. Son aşamaya geldiğimiz bugünki toplantida ise yapmış olduğumuz etkinlikler Sabancı Vakfı Kalkınma Atölyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafindan örnek gösterildi. Bu kapsamda önümüzdeki hafta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne davet edildik. Programda protokol konuşması gerçekleştiren Sabancı Vakfı Genel Müdürü "Okul Gazetemizden" bahsederek öğrencilerimizi tebrik ettiler. Bu hususta projenin gerçekleştirilmesinde emeği olan başta Mustafa, Kısmet Rümeysa hocamıza ve katkıda bulunan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.  

Haz

May

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Okuumuzda Çoşkuyla kutlandı.

May

Ümraniye liseler arası taekwondo şampiyonasında takım halinde 2 Altın, 6 Gümüş, 3 Adet Bronz Madalya alarak 2.lik kupasını aldik. Oyuncularımızı tebrik ediyoruz.

May

Kız Furbol Takımız Asiye Ağaoğlu lisesini yenerek Ümraniye şampiyonu olmuştur. Oyuncularımızı  ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz.

May