T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi

Duyurular

Haz

Nis

Ock

Ekm

27 Ekim Cuma günü Cumhuriyetimizin 100. Yılı  kutlamaları kapsamında 11J Dil sınıfı öğrencileri sınıfları dolaşarak öğrencilere Atatürk ve cumhuriyetin bize kazandırdıklarıyla ilgili İngilizce sorular sorarak ve cevapları bilen öğrencilerimize ufak bir hediye verdiler. Etkinliği organize eden başta Zuhal Öğretmenimiz olmak üzere etkinlik süresince vermiş olduğunuz kıymetli destekleriniz için  teşekkür ederiz.

Haz

May

'İstanbul'u Okuyorum' projesi kapsamında Edebiyat öğretmenimiz Mustafa Tütüncü, okulumuz Din Kültürü öğretmeni ve aynı zamanda yazar Yasemin Doğan ile 'Tozkoparan' ve son çıkan kitabı 'Ben u Sen' ekseninde öğrencilerimizle güzel Edebiyat sohbeti gerçekleştirdiler. Öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum.

Şbt

Ekm

Değerli Velilerimiz, Bu senede Veli akademileri çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aşağıdaki tabloda konusu ve tarihi verilen seminerleri, Ümraniye Rahberlik ve Araştırma Merkezi işbirliği ile gerçekleştireceğiz. Bu seminerler, uzaktan(online) bir şekilde oalcaktır. Seminerlere katılmak isteyen velilerimizin bizimle iletişime geçmesi önemle rica olunur...

İletişim Bilgileri

Ümraniye Rehberlik Araştırma Merkezi

Telefon:02165081137

Web Sayfası:http://umraniyeram.meb.k12.tr

Şbt

Eğitim ve Ahlak Kongresi

Ağu

Ağu

2017 yılında okulumuz için hazırlamış olduğumuz dergimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Haz

Okulumuzu daha iyi tanıtabilmek ve ziyaretçilerimizi okulumuz hakkında bir fikir sahibi yapmak için okulumuzun fotoğraflarından oluşan bir galeri hazırladık. Galerimize bu haberden ulaşabilirsiniz.

Şbt

Okulumuzun eski̇ öğrenci̇leri̇nden Selçuk Paker Di̇yarbakir´daki̇ görevi̇nde şehi̇t oldu. Di̇yarbakir´in Sur i̇lçesi̇nde 30 ocak´taki̇ operasyonlarda ağir yaralanarak kaldirildiği Di̇yarbakir asker hastanesi̇'nde şehi̇t olan eski̇ öğrenci̇mi̇z pi̇yade Uzman Çavuş Selçuk Paker (25) i̇çi̇n Ankara Kocatepe Cami̇i̇'nde cenaze töreni düzenlendi̇.