T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi

Duyurular

Mrt

Şbt

Haz

May

'İstanbul'u Okuyorum' projesi kapsamında Edebiyat öğretmenimiz Mustafa Tütüncü, okulumuz Din Kültürü öğretmeni ve aynı zamanda yazar Yasemin Doğan ile 'Tozkoparan' ve son çıkan kitabı 'Ben u Sen' ekseninde öğrencilerimizle güzel Edebiyat sohbeti gerçekleştirdiler. Öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum.

Ara

Şbt

Ekm

Değerli Velilerimiz, Bu senede Veli akademileri çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aşağıdaki tabloda konusu ve tarihi verilen seminerleri, Ümraniye Rahberlik ve Araştırma Merkezi işbirliği ile gerçekleştireceğiz. Bu seminerler, uzaktan(online) bir şekilde oalcaktır. Seminerlere katılmak isteyen velilerimizin bizimle iletişime geçmesi önemle rica olunur...

İletişim Bilgileri

Ümraniye Rehberlik Araştırma Merkezi

Telefon:02165081137

Web Sayfası:http://umraniyeram.meb.k12.tr

Nis

Acil Telefon numaraları

Şbt

Eğitim ve Ahlak Kongresi

Ağu

Ağu

2017 yılında okulumuz için hazırlamış olduğumuz dergimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tem

Daha önce bahsetmiş olduğumuz Web Site Etkin Kullanım Performansı sıralamasında okulumuz ilk 100´e girmiştir.

Tem

Sitemizde sizlere daha geniş bilgi sağlamak için bazen alıntı içerikler paylaşıyoruz. Bu alıntı içeriklerin ise sonunda ilgili kurumun sitesine bağlantı veriyoruz.

Tem

Milli Eğitim tarafından yapılan Web Site Etkin Kullanım Performası sıralamasında okulumuz Ümraniye´nin en aktif okulu olma seviyesine ulaşmıştır.

Haz

Okulumuzu daha iyi tanıtabilmek ve ziyaretçilerimizi okulumuz hakkında bir fikir sahibi yapmak için okulumuzun fotoğraflarından oluşan bir galeri hazırladık. Galerimize bu haberden ulaşabilirsiniz.