T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi

Okulumuz

Okulumuz hakkındaki önemli gelişmelere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tem

Nis

Eyl

Ara

Tem

Okulumuza adını veren mezun öğrencimiz Selçuk Paker´in hayatı hakkında bilgi almak için Selçuk Paker´in kardeşi Sertaç Paker ile yaptığımız bu röportajımıza bakabilirsiniz.

Tem

Okulumuza Ocak 2017´de mezun öğrencimiz Selçuk Paker´in adının verilmesi sebebiyle okulumuz için yeni adımıza uygun bir logo hazırlanmıştır.

Tem

Okul Dergimizin yeni sayısı çıktı. Dergide öğrencilerimizin yazdığı yazılar, yıl boyunca yapılan etkinlikler, şehidimiz Selçuk Paker´in ailesiyle röportajımız ve sınıf fotoğrafları yer alıyor.

Haz

Okulumuzu daha iyi tanıtabilmek ve ziyaretçilerimizi okulumuz hakkında bir fikir sahibi yapmak için okulumuzun fotoğraflarından oluşan bir galeri hazırladık. Galerimize bu haberden ulaşabilirsiniz.

Tem

Aralık 2015´te imzalanan protokol ile okulumuz Bosna-Hersek´in Gorazde kentinde bulunan J.U. M.S.S.ENVER POZDEROVİÇ Lisesi ile kardeş okul olmuştur. J.U. M.S.S.ENVER POZDEROVİÇ Lisesi´nin müdüresi olan Mula Karcic-İmamovic 17 Aralık 2015 tarihinde okulumuzu ziyaret etmiştir. 

 

Tem

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı ortak projesi olan "TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL" projesi kapsamında "BEYAZ BAYRAK" almaya hak kazanmıştır.

Ara

Okulumuzun eğitim öğretime başladığı zamandan bugüne kadar ki hikayesi