İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi
Kaymakamlık Ziyaretimiz
Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi Müdürü Metehan Yıldız, Edebiyat Öğretmeni Mustafa Tütüncü ve 11.Sınıf Öğrencileri Edebiyat Proje ödevi kapsamında Kaymakamımız Abdulaziz Aydın'a ziyarette bulundu.
11.Sınıf Öğrencileri Ümraniye Kaymakamı Abdulaziz AYDIN ile röportaj yaptı. Röportaj ziyaretine Okul Müdürü Metehan YILDIZ ve Edebiyat Öğretmeni Mustafa TÜTÜNCÜ eşlik etti. Meslekî deneyimlerini öğrencilerimizle paylaşan Kaymakamımız Abdulaziz AYDIN'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.