T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜMRANİYE - Atakent Şehit Selçuk Paker Anadolu Lisesi

Yazarlar Okulumuzda

Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen Yazarlar Okullarda projesi kapsamında okulumuzda yapılan etkinliklere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haz

Ümraniye Belediyesi´nin düzenlediği kültür sanat okulda başlar programı kapsamında Turgay Güler okulumuza gelmiştir.

 

Haz

İktisatçı ve yazar Bilal Tekcan, Ümraniye Belediyesi´nin "Kültür-Sanat Okulda Başlar" programı kapasımında okulumuzu ziyaret etti. Konuşması okulumuz öğrencileri tarafından büyük ilgi gördü.

Haz

Türk Edebiyatının değerli sanatçılarından Ayla Ağabegüm okulumuza teşrif etmiştir. Öğrencilere dönük yaptığı konuşmalardan sonra Okul Müdürümüz Hasan Hüseyin Göktaş ile sohbet imkanı bulan sanatçımızı memnuniyet içerisinde okulumuzdan uğurlamak bizlere büyük bir onur vermiştir.

Haz

Ümraniye Belediyesi ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü'nün birlikte hazırladığı "Okur-Yazar Buluşması" programı, yeni dönemde de devam ediyor. Programının bu ayki konuğu eğitimci yazar Dursun Ali Taşçı, Atakent Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.

Haz

Ümraniye Belediyesi Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında "Yazarlar Okulumuzda" etkinliğini başlatmatmıştır. Bu etkinlik kapsamında tanınmış yazarlar okulumuza gelip konferans vermekte ve öğrencilerimiz yazarlarla tanışma fırsatı bulmaktadır.